1

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Zespół  Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym „Sprint”  organizował 13.06.2022r. Gminne Biegi Przełajowe pod patronatem Wójta Gminy Ulan-Majorat Jarosława Koczkodaja.

 

W zawodach wzięły udział:

  • Szkoły Podstawowe Gminy Ulan-Majorat / Domaszewnica – 43 os., Kępki – 11 os., Sobole – 18 os., Zakrzew – 19 os.,  Ulan-Majorat – 124 os.  /.

Rozegrano:

– 18  biegów w kategorii dziewcząt i chłopców szkół podstawowych klas 0 -VIII

Liczba uczestników  zawodów

215  / 93 dz. i 122 chł. /

Łączna liczba kilometrów przebiegniętych przez wszystkich uczestników zawodów

82 km 

Wszystkie drużyny SP  otrzymały:

  • dyplomy oraz puchary

Wręczono nagrody indywidualne

  • zwycięzca biegu otrzymał statuetkę,
  • trzy pierwsze osoby w biegu otrzymały medale,
  • sześć najlepszych osób w biegu dyplomy.

Zawody miały na celu:

  • propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży,
  • ruch na świeżym powietrzu,
  • dostarczenie radości ze współzawodnictwa,
  • wyłonienie najlepszych zespołów, zawodników,
  • integracja środowiska sportowego.

 

INDYWIDUALNIE NAJLEPIEJ

W POSZCZEGÓLNYCH BIEGACH ZAPREZENTOWALI SIĘ:

 Klasa „0” dziewczęta

  1. Lena Koślacz SP Domaszewnica
  2. Monika Żądełek SP Domaszewnica
  3. Karolina Końka ZS Ulan-Majorat

Klasa  „0” chłopcy

  1. Jakub Klębowski SP Zakrzew
  2. Kacper Milewski SP Zakrzew
  3. Jakub Borychowski ZS Ulan-Majorat

Klasa I dziewczęta

  1. Zofia Szczuchniak SP Domaszewnica
  2. Oliwia Ksok SP Domaszewnica
  3. Paulina Izdebska ZS Ulan-Majorat

Klasa I chłopcy

  1. Antoni Ścioch SP Domaszewnica
  2. Michał Stefaniak ZS Ulan-Majorat
  3. Kacper Domański SP Zakrzew

Klasa II dziewczęta

  1. Kinga Cichosz ZS Ulan-Majorat
  2. Agata Jurkowska ZS Ulan-Majorat
  3. Marta Karwowska ZS Ulan-Majorat

Klasa II chłopcy

  1. Eryk Zakrzewski ZS Ulan-Majorat
  2. Tomasz Goławski ZS Ulan-Majorat
  3. Wojciech Toporowicz ZS Ulan-Majorat

Klasa III dziewczęta

  1. Gabriela Ścioch SP Domaszewnica
  2. Dominika Czarnecka ZS Ulan-Majorat
  3. Alicja Klębowska SP Zakrzew

Klasa III chłopcy

  1. Bartosz Jóźwiak SP Domaszewnica
  2. Kacper Żądełek SP Domaszewnica
  3. Illia Vovniuk SP Domaszewnica

Klasa IV dziewczęta

  1. Natalia Jurkowska ZS Ulan-Majorat
  2. Dorota Goławska ZS Ulan-Majorat
  3. Gabriela Zakrzewska ZS Ulan-Majorat

klasa IV chłopcy

  1. Bartosz Maliszewski ZS Ulan-Majorat
  2. Piotr Cichosz ZS Ulan-Majorat
  3. Szymon Rzymowski SP Domaszewnica

klasa V dziewczęta

  1. Lena Wysokińska SP Zakrzew
  2. Katarzyna Nowacka SP Sobole
  3. Maja Polkowska ZS Ulan-Majorat

klasa V chłopcy

  1. Natan Dudziński SP Domaszewnica
  2. Aleksander Ścioch SP Domaszewnica
  3. Kacper Domański SP Domaszewnica

klasa VI dziewczęta

  1. Weronika Izdebska ZS Ulan-Majorat
  2. Marta Chilimoniuk ZS Ulan-Majorat
  3. Róża Kopycińska SP Zakrzew

klasa VI chłopcy

  1. Mateusz Jurek ZS Ulan-Majorat
  2. Rafał Domański SP Kępki
  3. Kacper Zienkiewicz ZS Ulan-Majorat

klasa VII dziewczęta

  1. Karolina Próchniewicz ZS Ulan-Majorat
  2. Oliwia Jurkowska ZS Ulan-Majorat
  3. Maja Paskudzka ZS Ulan-Majorat

klasa VII chłopcy

  1. Szymon Zdańkowski SP Domaszewnica
  2. Adam Szczygielski SP Kępki
  3. Piotr Kopiejek SP Sobole

klasa VIII dziewczęta

  1. Anna Dąbrowska SP Zakrzew
  2. Anna Lipińska ZS Ulan-Majorat
  3. Zuzanna Książek SP Sobole
  4. Magda Gosek ZS Ulan-Majorat

klasa VIII chłopcy

  1. Damian Cieślak Michał SP Sobole
  2. Jakub Przybysz SP Domaszewnica
  3. Mateusz Goławski ZS Ulan-Majorat

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 SZKOŁA PODSTAWOWA

LICZBA PUNKTÓW

MIEJSCE

Ulan

277

I

Domaszewnica

177

II

Sobole

48

III

Zakrzew

47

IV

Kępki

20

V

 

„Impreza finansowana była ze środków:

 Gminy Ulan-Majorat,

Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie

oraz UKS „Sprint” Ulan-Majorat

 

Organizatorzy

serdecznie dziękują wszystkim ludziom dobrej woli zaangażowanym w przygotowanie tej plenerowej imprezy.

 

GALERIA   Otwórz