LISTY Z BUŁGARII

image_pdfimage_print

Tak sobie myślimy, że widok naszych uczniów czytających z zapartym tchem listy 📨 (tak! Te papierowe! 😉 ) to jednak wspaniała rzecz.. koledzy i koleżanki z zaprzyjaźnionej szkoły w Czechach przysłali kolejną porcję świeżutkich ploteczek z tego, co dzieje się setki kilometrów stąd 😎😉 Co prawda treść korespondencji pozostała wyłącznie pomiędzy uczniami, jednak nasza nauczycielska ciekawość dała o sobie znać i dowiedzieliśmy się, że część naszych uczniów odnalazła już swoich PenPals na portalach społecznościach i jeszcze mocniej kontynuują swoje znajomości 😎 Cieszymy się, że udział w projekcie ma ciąg dalszy 😊 co więcej! Młodsi uczniowie klas 4-tych oraz klasy 3 poszli w ślady klas 7a i 7b przygotowując listy do przyjaciół z Bułgarii. Koperty zaadresowane, zaklejone, pełne dobrych życzeń – poszły w świat!!! 🌏 Teraz czekamy cierpliwie na listonosza 📮