OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

image_pdfimage_print

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju. Nasza szkoła także poprzez śpiew –  w wykonaniu Mai Polkowskiej oraz Marty Chilimoniuk włącza się w obchody tego niezwykłego święta.

 

Oswajamy najnowsze technologie i przedstawiamy pierwsze efekty – jeszcze na pewno niedoskonałe, ale jesteśmy z nich dumni.
Chcemy być razem, poczucie wspólnoty daje nam siłę, zapraszamy do wspólnego słuchania oraz śpiewania.
 
 
 
Wykonania innych  utworów oraz prac plastycznych naszych uczniów:
 

 

 

 

Praca z plastyki Martyny Burdon

 

Praca z plastyki Oliwia Jurkowska

 

Praca z plastyki Aleksandra Maliszewska