Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

image_pdfimage_print

W dniach 2-6 czerwca 2020 r. 34 uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczny Kangur. Ze względu na sytuację epidemiologiczną konkurs wyjątkowo przybrał formę zdalną, podczas której uczniowie na platformie edukacyjnej dzwonek.pl podejmowali trud zmagań z matematycznymi łamigłówkami. Ten prestiżowy konkurs jest już „piękną tradycją” w naszej szkole poniekąd dlatego, że corocznie odnosimy w nim sukcesy. Również w tym roku nasi uczniowie dzielnie zawalczyli o najwyższe miejsca na podium i oczywiście nas nie zawiedli !!!

Z przyjemnością informujemy o nich:

– Kamila Miłosz, KL.II pod opieką Pani Agnieszki Rogozińskiej- wynik bardzo dobry-dyplom, książka oraz karta prezentowa do Empiku

– Michał Wędroch, kl. III A pod opieką Pani Jolanty Kożuch– wyróżnienie-dyplom i książka 

Krzysztof Dąbrowski, kl. VII A  pod opieką Pani Anny Burdon– Lider – wyróżnienie-dyplom i książka(coroczne wyróżnienia  niezmiennie od pięciu lat !!!!!!!! ) 

„Jedyne miejsce, gdzie sukces występuję wcześniej niż wysiłek, to słownik.”- w myśl tej zasady dziękujemy uczniom za podjęty wysiłek aby teraz móc świętować sukces. Gratulujemy!!!!