BADANIA LEKARZA MEDYCYNY PRACY

image_pdfimage_print

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim informuje, że w bieżącym roku badania medycyny pracy dla kandydatów do klasy pierwszej Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia będą przeprowadzane w BUDYNKU ADMINISTRACYJNYM SZPITALA przy ul. Wisznickiej 111 (pomieszczenie pomiędzy Sklepem Specjalistycznym Zaopatrzenia Medycznego MUSI a Apteką CENTRUM – wejście od strony parkingu).

 Na badania należy pobrać skierowanie ze szkoły do której będzie ubiegał się kandydat. Wraz ze skierowaniem należy przynieść kartę zdrowia i bilans ucznia siódmej klasy szkoły podstawowej oraz legitymacje szkolną. Badania będą prowadzone w obecności rodzica/opiekuna. 

 

Terminy wydawania skierowań i badań dla uczniów/absolwentów Szkoły Podstawowej w Ulanie Majoracie ubiegających się o przyjęcie do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim:

 

L.p.

Wydawanie skierowań

Termin badania

1.

29 – 30.06.2020 r.

01.07.2020 r

 

Uczniowie, którzy zamierzają kontynuować naukę w innej szkole ponadpodstawowej ustalają termin badań lekarskich z wybraną szkołą.