KOMUNIKAT KOŃCOWY

G m i n n e    B i e g i    P r z e ł a j o w e

p o d    p a t r o n a t e m

W ó j t a    G m i n y    U l a n – M a j o r a t

J a r o s ł a w a    K o c z k o d a j a

 

Ulan – Majorat, 11.06.2019r.

 

Zespół  Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie we współpracy       z Uczniowskim Klubem Sportowym „Sprint”  organizował  11.06.2019r. Gminne Biegi Przełajowe pod patronatem Wójta gminy Ulan-Majorat.

 

W zawodach wzięły udział:

  • Szkoły Podstawowe Gminy Ulan-Majorat / Domaszewnica – 24 os., Kępki – 14 os., Sobole – 14 os., Zakrzew – 23 os.,  Ulan-Majorat – 116 os. w tym 8 os. filia Sętki, 1 os. filia Paskudy, /
  • oraz Gimnazjum w Ulanie-Majoracie – 18 os./

 

 

Rozegrano:

- 20  biegów w kategorii dziewcząt i chłopców

w tym

18 dla klas 0,I,II,III,IV,V,VI,VII, VIII  szkół podstawowych

oraz 2 dla klas III  gimnazjum

 

Liczba uczestników  zawodów

209  ( 191 SP  + 18 GIM )

 

 

Wszystkie drużyny SP  otrzymały:

  • dyplomy oraz puchary

 

 

Wręczono nagrody indywidualne

-    zwycięzca biegu otrzymał statuetkę,

-    trzy pierwsze osoby w biegu otrzymały medale,

  • sześć najlepszych osób w biegu dyplomy.

 

Zawody miały na celu:

  • propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży,
  • ruch na świeżym powietrzu,
  • dostarczenie radości ze współzawodnictwa,
  • wyłonienie najlepszych zespołów, zawodników,
  • integracja środowiska sportowego.

 

Każdy uczestnik biegu otrzymał ciepły posiłek i wodę mineralną.

 

W Y N I K I    S Z C Z E G Ó Ł O W E

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

S Z K O Ł A    P O D S T A W O W A

Klasa 0 / dziewczęta/

  1. Przybysz Aleksandra SP Domaszewnica
  2. Milewska Zuzanna SP Ulan
  3. Grochowska Maria SP Ulan
  4. Wysokińska Antonina  SP Ulan
  5. Mazurek Natalia  SP Ulan
  6. Płudowska Ola  SP Ulan
  7. Wedroch Weronika SP Ulan
  8. Nowak Oliwia SP Ulan
  9. Radczuk Karolina SP Ulan

Klasa 0 / chłopcy/

  1. Szczygielski Patryk SP Ulan
  2. Polkowski Michał SP Ulan
  3. Żądełek Kacper SP Domaszewnica
  4. Izdebski Maciej SP Ulan
  5. Gajda Michał SP Ulan
  6. Świderski Antoni SP Ulan
  7. Lemiech Wiktor SP Ulan / filia Sętki /
  8. Botwina Mikołaj  SP Ulan
  9. Chojnowski Szymon SP Ulan
  10. Izdebski Maciej SP Ulan

Klasa I / dziewczęta /

  1. Jurkowska Natalia SP Ulan
  2. Próchniewicz Jagoda SP Ulan
  3. Goławska Dorota SP Ulan
  4. Gerech Marta SP Sobole
  5. Milewska Hanna SP Zakrzew
  6. Tchórzewska Wiktoria SP Ulan
  7. Zakrzewska Gabriela SP Ulan
  8. Jurkowska Maja SP Ulan
  9. Rozwadowska Zuzanna SP Ulan
  10. Chojnowska Ewelina SP Ulan
  11. Goławska Dorota SP Ulan

Klasa I  / chłopcy/

  1. Rzymowski Szymon  SP Domaszewnica
  2. Grochowski Wojciech SP Ulan / filia Paskudy /
  3. Białucha Igor  SP Sobole
  4. Maliszewski Bartosz  SP Ulan
  5. Kopański Hubert  SP Sobole
  6. Mazur Filip  SP Ulan / filia  Sętki /
  7. Strychalski Arkadiusz  SP Ulan
  8. Piasko Aleksander  SP Ulan
  9. Cichosz Piotr SP Ulan / filia Sętki /
  10. Wysokiński Błażej SP Zakrzew
  11. Hojda Mateusz SP Ulan
  12. Niebrzegowski Filip SP Ulan
  13. Ostrzyżek Szymon SP Ulan
  14. Cichos z Kacper SP Ulan
  15. Romańczyk Wojciech SP Ulan
  16. Osiak Szymon  SP Ulan
  17. Tchórzewski Dominik SP Ulan
  18. Osiak Błażej SP Ulan
  19. Wierzchowski Ksawery SP Ulan
  20. Połóg Marek SP Ulan / filia Sętki /
  21. Stefaniak Kacper SP Ulan
  22. Żurawski Fabian SP Ulan

Klasa II / dziewczęta /

  1. Wysokińska Lena  SP Zakrzew
  2. Polkowska Maja  SP Ulan
  3. Goławska Iga SP Ulan
  4. Rola Aleksandra  SP Ulan
  5. Cichosz Maria SP Sobole
  6. Daniluk Nicola  SP Ulan

Klasa II  / chłopcy/

  1. Górski Szymon  SP Ulan
  2. Ścioch Bartosz  SP Domaszewnica
  3. Ścioch Aleksander   SP Domaszewnica
  4. Domański Kacper  SP Domaszewnica
  5. Goławski Dominik    SP Ulan
  6. Niewęgłowski Szymon SP Ulan
  7. Goławski Damian   SP Kępki
  8. Chojnowski Mateusz   SP Ulan
  9. Kopyść Jakub  SP Ulan / filia Sętki /
  10. Żądełek Marek   SP Domaszewnica
  11. Dudziński Natan   SP Domaszewnica
  12. Przybysz Alan   SP Ulan
  13. Domański Dawid   SP Zakrzew
  14. Zarzycki Adrian   SP Zakrzew
  15. Kazimierczak Jakub  SP Ulan / filia Sętki /
  16. Danielak Jakub  SP Ulan

Klasa III / dziewczęta/

  1. Cichosz Aleksandra  SP Ulan / filia Sętki /
  2. Chilimoniuk Aleksandra  SP Ulan
  3. Kopycińska Róża  SP Zakrzew
  4. Izdebska Weronika  SP Ulan
  5. Mateusiak Paulina  SP Ulan / filia Sętki /

Klasa III / chłopcy /

  1. Szczygielski Adrian  SP Ulan
  2. Domański Rafał  SP Kępki
  3. Białucha Adam SP Ulan
  4. Przybysz Damian  SP Sobole
  5. Triantakonstantis Mateusz SP Sobole

 

Klasa IV / dziewczęta /

  1. Próchniewicz Karolina  SP Ulan
  2. Jurkowska Oliwia    SP Ulan
  3. Rozwadowska Maria  SP Kępki
  4. Maliszewska Aleksandra   SP Ulan
  5. Zalewska Luiza   SP Ulan
  6. Grochowska Wiktoria   SP Ulan
  7. Oleśkiewicz Amelia  SP Kępki
  8. Burdon Martyna    SP Ulan

Klasa IV / chłopcy /

  1. Zdańkowski Szymon SP Domaszewnica
  2. Grochowski Patryk SP Ulan
  3. Górski Jakub  SP Ulan
  4. Zając Sebastian   SP Ulan
  5. Szczygielski Adam  SP Kępki
  6. Kopiejek Piotr   SP Sobole
  7. Tchórzewski Kacper   SP Ulan
  8. Wysokiński Józef    SP Zakrzew
  9. Grochowski Sebastian  SP Zakrzew

 

Klasa V / dziewczęta /

  1. Górska Martyna SP Ulan
  2. Karwowska Kinga SP Ulan
  3. Cichosz Weronika  SP Ulan
  4. Dąbrowska Anna SP Zakrzew
  5. Gerech Emilia SP Sobole
  6. Zalewska Dominika SP Kępki
  7. Czarnecka Magdalena SP Ulan
  8. Lipińska Anna SP Ulan
  9. Szmulik Paulina SP Kępki
  10. Mazur Kinga SP Ulan
  11. Cieślak Maria  SP Ulan
  12. Milewska Patrycja SP Ulan
  13. Kazimierczak Zuzanna SP Ulan
  14. Sulej Aleksandra SP Ulan
  15. Cichosz Weronika SP Ulan
  16. Botwina Zuzanna SP Ulan

Klasa V  / chłopcy/

  1. Cieślak Damian   SP Sobole
  2. Mazurek Szymon SP Ulan
  3. Goławski Mateusz  SP Ulan
  4. Jurkowski Michał  SP Ulan
  5. Rozwadowski Hubert   SP Ulan
  6. Izdebski Tomasz  SP Ulan
  7. Grochowski Mateusz  SP Zakrzew
  8. Wajszczuk Łukasz  SP Ulan
  9. Jeż Jakub  SP Ulan
  10. Cichosz Kamil  SP Ulan
  11. Zarzycki Sebastian SP Zakrzew
  12. Świderski Norbert SP Kępki
  13. Wysokiński Jakub SP Ulan

Klasa VI / dziewczęta /

  1. Zarzycka Weronika  SP Ulan
  2. Goławska Aleksandra SP Ulan
  3. Mazurek Julia   SP Ulan
  4. Karczewska Natalia  SP Ulan
  5. Domańska Dominika  SP Zakrzew
  6. Świderska Emilia  SP Kępki
  7. Lemiech Małgosia  SP Ulan

Klasa VI  / chłopcy

  1. Rybka Michał SP Ulan
  2. Chaber Damian SP Domaszewnica
  3. Reda Norbert  SP Sobole
  4. Litwiniec Damian SP Zakrzew
  5. Wierzchowski Paweł SP Ulan
  6. Grzeszczak Bartłomiej SP Sobole
  7. Rozwadowski Dawid SP Kępki
  8. Świderski Konrad SP Domaszewnica
  9. Miszczak Jakub SP Domaszewnica
  10. Kania Mikołaj SP Ulan
  11. Domijański Piotr SP Ulan
  12. Niebrzegowski Piotr SP Ulan
  13. Domański Robert SP Ulan
  14. Nadolny Bartosz SP Ulan
  15. Nowacki Dawid  SP Ulan
  16. Krakowski Kamil SP Ulan

Klasa VII / dziewczęta /

  1. Chromińska Wiktoria SP Domaszewnica
  2. Zalewska Natalia SP Zakrzew
  3. Matyjaszek Wiktoria SP Domaszewnica
  4. Szczygielska Oliwia SP Zakrzew
  5. Dadun Wioletta SP Zakrzew
  6. Skwara Marta  SP Sobole
  7. Jurek Milena SP Zakrzew
  8. Szmulik Aleksandra SP Kępki
  9. Mazurek Weronika  SP Sobole
  10. Bogusz Natalia  SP Domaszewnica

Klasa VII  / chłopcy

  1. Próchniewicz Patryk SP Ulan
  2. Izdebski Łukasz SP Ulan
  3. Karczewski Bartłomiej SP Ulan
  4. Wierzchowski Arkadiusz SP Zakrzew
  5. Zarzycki Adam  SP Kępki
  6. Gajda Szymon SP Ulan
  7. Jodełko Dominik SP Ulan
  8. Grochowski Michał SP Domaszewnica
  9. Szymek Piotr  SP Domaszewnica
  10. Bartoń Jakub SP Domaszewnica
  11. Zakrzewski Dawid SP Domaszewnica

Klasa VIII / dziewczęta /

  1. Maciążek Oliwia SP Zakrzew
  2. Swiderska Kinga SP Sobole
  3. Bogusz Oliwia SP Ulan
  4. Klębowska Agata SP Zakrzew
  5. Domańska Marlena SP Kępki
  6. Witek Aleksandra SP Domaszewnica

 

 

Klasa VIII  / chłopcy

  1. Ratyński Szymon SP Ulan
  2. Wierzchowski Szymon SP Ulan
  3. Kasiasz-Zalewski Kacper SP Domaszewnica
  4. Zakrzewski Przemysław  SP Zakrzew
  5. Gosek Filip   SP Kępki
  6. Wierzchowski Kacper     SP Ulan
  7. Jurek Dawid    SP Zakrzew
  8. Miszczek Michał   SP Domaszewnica ?
  9. Toporowicz Adam SP Domaszewnica
  10. Grochowski Kacper  SP Domaszewnica
  11. Sokołek Sebastian SP Zakrzew

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 SZKOŁA PODSTAWOWA

LICZBA PUNKTÓW

MIEJSCE

Ulan

344

I

Domaszewnica

94

II

Zakrzew

69

III

Sobole

52

IV

Kępki

25

V

 

„Impreza wspierana była ze środków Gminy Ulan-Majorat”

 

G I M N A Z J U M

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Klasa III / dziewczęta/

  1. Goławska Marta
  2. Borkowska Aleksandra
  3. Niebrzegowska Aleksandra
  4. Jankowska Julia
  5. Wysokińska Natalia
  6. Bogusz Julia
  7. Walo Karolina
  8. Sosnowska Ewelina
  9. Mazur Marta
  10. Kowalska Aleksandra
  11. Beczek Izabela

Klasa III / chłopcy/

  1. Rogoziński Bartosz
  2. Żurawski Kamil
  3. Kieliszek Michał
  4. Wysokiński Dawid
  5. Fijałek Patryk
  6. Czarnocki Wojciech
  7. Szymecki Bartosz

 

                                                                                                                            O R G A N I Z A T O R