Dnia 14 grudnia 2017r. w Szkole Filialnej w Paskudach odbyło się Spotkanie Opłatkowe. To już wieloletnia tradycja, w którą włączają się wszyscy nauczyciele, uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły. Uczestniczyli w nim również Ksiądz Piotr Trochimiak Proboszcz Parafii św. Andrzeja Boboli w Gąsiorach , Pan Jarosław Koczkodaj Wójt Gminy Ulan-Majorat, Pani Eulalia Mikołajuk Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie, Pani Elżbieta Paskudzka Radna wsi Paskudy, emerytowani pracownicy naszej szkoły, babcie i dziadkowie uczniów. W atmosferę świąt wprowadziły zebranych Jasełka w wykonaniu wszystkich dzieci naszej szkoły. Obecni na uroczystości mogli przeżywać na nowo historię narodzenia Jezusa. Słodki poczęstunek przygotowali rodzice. Jasełka dzieci zaprezentują również dnia 06 stycznia 2018r. w kościele w Gąsiorach.

 Anna Nurzyńska