Dzisiaj naszą szkołę odwiedziła funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim - mł. asp. Wiesława Beczek.  W czasie spotkania z uczniami klas I-III, pani policjantka poruszyła bardzo ważne tematy dotyczące bezpieczeństwa w szkole. Mówiła o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń. Ostrzegała też przed osobami nieznajomymi i uczyła jak ochronić się przed atakiem groźnego psa. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Uwieńczeniem spotkania z policjantką było bezpieczne przejście przez jezdnię oraz możliwość obejrzenia z bliska radiowozu. Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu i zadawali pytania. Każdy otrzymał odblaski, które ufundował  Wójt Gminy Ulan-Majorat Pan Jarosław Koczkodaj. Serdecznie dziękujemy pani dzielnicowej, za czas poświęcony na spotkanie z naszymi uczniami.

                                                                                              Jolanta Kożuch